الکترو-وویس میزبان صدا در رقابت های فوتبال یورو۲۰۱۶ فرانسه

 

امسال، فصل داغ فوتبال اروپا در کشور فرانسه هواداران زیادی را به استادیوم ها کشاند. شاید بتوان ادعا کرد، سیستم های صدا رسانی یکی از مهم ترین پارامترها در درجه بندی استادیوم های ورزشی است. الکترو-وویس با رزومه درخشان خود در رویدادهای بزرگی نظیر جام جهانی و المپیک یکی از پر طرفدارترین سیستم های صدای حرفه ای در رویدادهای ورزشی به شمار می رود.

این بار در رقابت های یورو ۲۰۱۶، الکترو-وویس به همراه همتای خود دایناکورد، دو استادیوم فوتبال  Allianz Riviera  درشهر  Nice  و Stade Pierre-Mauroy  شهر Lille  را صدا رسانی نمودند.

در Allianz Riviera از بلندگوهای EVH  و ZXi ، تقویت کننده های قدرت خانواده  CPS، از   N8000  و سیستم ProMatrix دایناکورد برای مدیریت بلندگوها و همچنین از پنل های دیواری PWS برای کنترل ورودی ها استفاده می شود.

اما در Stade Pierre-Mauroy  از بلندگوهای SX600PIX  مقاوم در شرایط سخت آب و هوایی و خانواده EVID  و سیستم مدیریتی مشابه استادیوم Allianz Riviera  استفاده شده است.

چرا الکترو-وویس؟

 

محبوبیت سیستم های صوتی الکترو-وویس در رویدادهای ورزشی بر کسی پوشیده نیست. در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقا ۱۰ استادیوم ورزشی با سیستم های الکترو-وویس تجهیز شدند. در المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز الکترو-وویس استادیوم ۸۰۰۰۰ نفره دهکده المپیک را با ۱۰۰ عدد بلندگوی EVH صدا رسانی نمود و این مقبولیت هر روز افزایش یافته است.

تنوع، دوام و زیبایی محصولات شرکت الکترو-وویس با تکیه بر تاریخ ۹۰ ساله تحقیق و توسعه علمی آن و پشتوانه مدیریت شرکت بوش آلمان همه و همه عواملی هستند که نگاه ها را به سمت یکی از ماندگارترین و جامع ترین برندهای صوتی جلب کرده است.

صفحه قبل | صفحه بعد