شفافیت آلمانی؛ بررسی هدفون DT880 pro بیرداینامیک توسط وب‌سایت فارنت

وب‌سایت فارنت، یکی از قدیمی‌ترین وب‌سایت‌های فارسی‌زبان در حوزه فناوری است که به بررسی گجت‌ها و محصولات دیجیتالی و الکترونیکی می‌پردازد. در حال حاضر بیشترین بررسی‌های تخصصی صورت گرفته بر روی هدفون‌های حرفه‌ای توسط وب‌سایت فارنت صورت گرفته است. چندی پیش این وب‌سایت بررسی تخصصی هدفون DT880 pro بیرداینامیک را منتشر کرد.

فارنت در بخشی از این بررسی آورده است؛ «به‌طور خلاصه می‌توان صدای بیرداینامیک DT880 Pro را شفاف، تاحدی روشن، با جزئیات بالا، سانداستیج متوسط و دقت خوب دانست. می‌توان گفت بیرداینامیک این مدل را برای کاربری میکس و مستر به‌خوبی تنظیم کرده است». نویسنده این بررسی اعتقاد داشته است که این هدفون «یک گزینه عالی برای بازی‌های FPS» است و «با این هدفون به‌خوبی می‌توانید جهت صدا را تشخیص داده و تفکیک سازها نیز به‌خوبی انجام می‌شود». در جمع‌بندی این بررسی نیز آمده است؛ «هدفون DT880 Pro با قیمتی حدود ۲۰۰ دلار یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که به دنبال صدایی واضح، بالانس و شفاف هستند. این هدفون را به طرفداران موسیقی‌های کلاسیک، راک و جاز توصیه می‌کنیم … اگر جزئیات موسیقی برای شما در اولویت است، یک هدفون راحت می‌خواهید و البته یک آمپلی‌فایر خوب هم در اختیار دارید DT880 Pro از بهترین‌هاست».

برای خواندن کامل بررسی هدفون بیرداینامیک DT880 Pro می‌توانید به این لینک از وب‌سایت فارنت مراجعه کنید. شایان‌ذکر است که شرکت ارتباط صدای گویا به‌عنوان نمایندگی رسمی محصولات حرفه‌ای بیرداینامیک در ایران، تنها واردکننده رسمی هدفون بیرداینامیک DT880 Pro محسوب می‌شود.