نمایندگی بیرداینامیک در ایران

خانه / بیرداینامیک

بیرداینامیک

کمپانی بیرداینامیک Beyerdynamic در سال 1924 و در برلین آلمان تأسیس شد. اولین محصول این کمپانی بلندگو برای سالن سینما بود. اواخر دهه 1930 میلادی بیرداینامیک اولین هدفون خود را به بازار عرضه کرد. با شروع جنگ جهانی فعالیت بیرداینامیک متوقف شد، بااین‌حال این کمپانی در سال 1948 و در شهر هیلبرون آلمان بار دیگر شروع به کار کرد. بیرداینامیک با ساخت سایر محصولات صوتی مانند میکروفن و سیستم کنفرانس فعالیت خود را در صنعت صوت گسترش داده و امروز به‌عنوان یکی از برترین و خوش‌نام‌ترین برندهای صنعت صوت شناخته می‌شود.

نمایندگی بیرداینامیک در ایران

شرکت ارتباط صدای گویا نمایندگی رسمی محصولات حرفه‌ای بیرداینامیک در ایران است. ارتباط صدای گویا به‌عنوان نمایندگی بیرداینامیک در ایران، ضمن عرضه محصولات این شرکت به گارانتی آن‌ها نیز می‌پردازد. خرید محصولات بیرداینامیک با گارانتی ارتباط صدای گویا، ضمانت خرید محصول اصیل آلمانی خواهد بود.
لینک روبرو از وب‌سایت رسمی Beyerdynamic است که در آن نمایندگی‌های رسمی بیرداینامیک در سرتاسر جهان نمایش داده می‌شوند. اگر نام کشور ایران را در این صفحه جست‌وجو کنید، مشاهده خواهید کرد که ارتباط صدای گویا به‌عنوان نمایندگی انحصاری بیرداینامیک در محصولات حرفه‌ای ( ProAudio ) مشخص‌شده است. محصولات حرفه‌ای بیرداینامیک شامل تمامی میکروفن‌ها و هدفون‌های حرفه‌ای و مانیتورینگ Beyerdynamic است.

لینک  جستجوی نمایندگان رسمی بیرداینامیک

 https://global.beyerdynamic.com/service/distributors

نمایندگی هدفون بیرداینامیک در ایران

هدفون بیرداینامیک یکی از اصلی‌ترین و شاخص‌ترین محصولات Beyerdynamic است. اگر با حرفه‌ای‌های صدا گفت‌وگو داشته باشید و از آن‌ها بخواهید بهترین هدفون بازار را به شما معرفی کنند، قطعاً یکی از اصلی‌ترین پیشنهادهای آن‌ها هدفون بیرداینامیک است. از هدفون‌های محبوب بیرداینامیک می‌توان هدفون Beyerdynamic DT 880 Pro را نام برد. این هدفون یکی از حرفه‌ای‌ترین هدفون‌های بازار بوده و در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین هدفون‌های بیرداینامیک نیز محسوب می‌شود. در کنار این هدفون می‌توان از هدفون Beyerdynamic DT 770 Pro و هدفون dt 990 pro نیز نام برد. اگر به دنبال خرید هدفون مانیتورینگ هستید توصیه می‌کنم حتماً یکی از این هدفون‌های بیرداینامیک را امتحان کنید. شرکت ارتباط صدای گویا نمایندگی هدفون بیرداینامیک در ایران است. با خرید هدفون‌های بیرداینامیک با گارانتی ارتباط صدای گویا از خرید هدفون بیرداینامیک اصل مطمئن خواهید بود.

نمایندگی میکروفن بیرداینامیک در ایران

میکروفن‌های بیرداینامیک یکی از اصلی‌ترین محصولات این شرکت محسوب می‌شود. بسیاری بر این باورند که میکروفون بیرداینامیک یکی از بهترین میکروفن‌های حال حاضر بازار است. یکی از محبوب‌ترین میکروفن‌های بیرداینامیک ، میکروفن بیرداینامیک M59 است. میکروفون بیرداینامیک M59 جزو میکروفن دستی‌ های پرکاربرد بیرداینامیک محسوب می‌شود که توانسته است جای خود را در میان کاربران به خوبی پیدا کند. اما چگونه می‌توان منصفانه‌ترین و بهترین قیمت میکروفن بیرداینامیک m59 را پیدا کرد؟ این فرض را نیز باید در نظر داشته باشید که ممکن است کالای میکروفن بیرداینامیک تقلبی نیز در بازار باشد. بهترین کار پیدا کردن نمایندگی رسمی میکروفن بیرداینامیک ایران است. شرکت ارتباط صدای گویا به‌عنوان نمایندگی رسمی میکروفون بیرداینامیک در تهران ، عرضه‌کننده کلیه میکروفن‌های بیرداینامیک در ایران است. با خرید میکروفون بیرداینامیک با گارانتی ارتباط، ضمن بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، از خرید کالای اصیل آلمانی خود مطمئن خواهید بود.